Gold partner
6
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
29
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
8912
Останній візит на сайт
сьогодні
Маю в асортименті ексклюзивні варіанти житлової та комерційної нерухомості
Допомагаю вигідно інвестувати

Працюю напряму з учасниками будівництва/забудовниками/інвесторами

Продаж квартир (9)

  • VRUBEL Estate
    66 500 $
    999 $/м²

    Львівська вул., (Будинок Б)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК На Спортивній
    2 кімнати
    67 / 36 / 20 м²
    поверх 3 з 5
    2026 рік побудови
    3 тиж. тому
    ПРОДАЖ 2-кім квартири ЖИТЛО Вул Спортивна (бічна вул Львівська ,Сокільники)? Поруч Вул Стрийська ,Трускавецька Гарна ,простора 2-кім квартира Площею 66,55 метрів Не кутова ! Вигляд у внутрішній двір 2 поверх (над житлом ) з 5 Індивідуальне газове опалення ,буде котел та батареї Стяжка та штукатурка Район зараз стрімко розвивається Дуже вигідна ціна -1000$ за м2 66500 дол Заг вартість Переуступка ! Здача планується на кінець року ,початок 27 ! Телефонуйте ,надам більше інформації та організую огляд
    Рієлтор
  • VRUBEL Estate
    32 500 $
    680 $/м²

    Трускавецька вул., (Будинок 1)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Truskavetska Apart Hall
    1 кімната
    48 / 16 / 19 м²
    поверх 10 з 10
    2025 рік побудови
    3 тиж. тому
    ТЕРМІНОВИЙ ! продаж апартаментів в жк апарт Холл (apart hall) Вул Трускавецька (бічна Стрийської ) Площа 47.77 метрів Поверх 10/10 Хороший варіант як під здачу ,так і для власного проживання Це апартаменти (рахується як нежитлове приміщення ) Здача на кінець року Найнижча ціна (32,500$) 680 за м2 Телефонуйте ,можна оглянути
    Рієлтор
  • VRUBEL Estate
    38 700 $
    781 $/м²

    Трускавецька вул., (Будинок 2)

    1 кімната
    50 / 16 / 23 м²
    поверх 6 з 12
    1 міс. тому
    ПРОДАЖ 1 кім апартаментів на вул Трускавецька (бічна Стрийська ) apart hall (Дуже хороший варіант під здачу в оренду 400-500$ ) Від власника без % Продаж великих 1 кім апартаментів По дуже вигідній ціні ,лише 780 $ за м2 Розташовані на 6/12 поверсі ,не кутові Гарний вигляд на сторону вул Трускавецька Цегляне будівництво ,буде штукатурка ,стяжка Площа 49,55 Ціна 38 700 дол Телефонуйте ,можна оглянути
    Рієлтор
  • VRUBEL Estate
    96 700 $
    1 300 $/м²

    Стрийська вул., (Будинок)

    2 кімнати
    74 / 30 / 25 м²
    поверх 5 з 7
    2026 рік побудови
    3 тиж. тому
    #avantpark БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж 2 кім квартири Жк авант парк ,вул Стрийська Жк бізнес класу ,кухня -вітальня та 2 ізольовані кімнати Здача на 4 кВ 27 року Площа 74.4 м2 5 поверх ,є балкон Ціна 1300 дол за м2 Індивідуальне газове опалення ,котел Без комісії !
    Рієлтор
  • VRUBEL Estate
    44 000 $
    1 000 $/м²

    Львівська вул., (Будинок Д)

    1 кімната
    44 / 16 / 20 м²
    поверх 3 з 5
    1 міс. тому
    ПРОДАЖ 1-кім квартири жк на Спортивній Жк спортивна ,Сокільники бічна вул Львівська Бічна Стрийської Площа 44 метри Ціна 44,000$ здача на кінець року Житло !! не апартаменти Поверх 3/5 Індивідуальне газове опалення ,буде стяжка ,штукатурка ,котел ,батареї Телефонуйте ,дану пропозицію можна оглянути
    Рієлтор
  • VRUBEL Estate
    52 700 $
    700 $/м²

    Львівська вул., 3а

    2 кімнати
    75 / 30 / 23 м²
    поверх 5 з 5
    1 міс. тому
    Продаж 2 кім апартаментів з терасою Жк На Спортивній вул Львівська Сокільники ( бічна вул Стрийської ,Трускавецька ) Неподалік Avalon Holiday 5/5 поверх Дуже гарний краєвид , МОЖДИВЕ РОЗТЕРМІНУВАННЯ ! Секція Е Вже є фасад ! Індивідуальне електро опалення ,буде штукатурка та стяжка Площа 75,33 метри Ціна 700$ за м2 Заг вартість 52700$ Телефонуйте ,дуже хороша пропозиція !
    Рієлтор
  • VRUBEL Estate
    41 900 $
    701 $/м²

    Львівська вул., (Будинок Б)

    2 кімнати
    60 / 30 / 18 м²
    поверх 5 з 5
    1 міс. тому
    Продаж 2 кім апартаментів з терасою ціна 700 дол за м2 (розтермінуквання ) !! Жк На Спортивній вул Львівська Сокільники ( бічна вул Стрийської ,Трускавецька ) Неподалік Avalon Holiday Цегляне будівництво 5/5 поверх Дуже гарний краєвид , Дані апартаменти можна перевести в житло Секція Б Вже можна зайти в будинок ! Індивідуальне електро опалення ,буде штукатурка та стяжка Площа 59.8 метри Ціна 700$ за м2 Заг вартість 41 900$ Телефонуйте ,дуже хороша пропозиція !
    Рієлтор
  • VRUBEL Estate
    88 000 $
    1 354 $/м²

    Героїв Майдану вул., (Будинок 9)

    ПЕРЕУСТУПКА
    ЖК Avalon Holiday
    2 кімнати
    65 / 30 / 23 м²
    поверх 1 з 8
    2025 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж 2- кімнатної квартири у ЖК Avalon Holiday по вул. Героїв Майдану Сокільники. Продаж по переуступці. Будинок повністю готовий. Через місяць оформлення права власності. Площа 60,3 м2 Поверх 1 ( високий ) Вигляд у внутрішній двір Вже зроблено фасад будинку та внутрішні роботи. Індивідуальне газове опалення, встановлено котел . На території ЖК безліч комерцій. Є дитячі та спортивні майданчики, магазини, кафе, салон краси та інше. Телефонуйте щоб оглянути дану квартиру.
    Рієлтор
  • VRUBEL Estate
    31 500 $
    750 $/м²

    Львівська вул., 3а

    1 кімната
    42 / 14 / 18 м²
    поверх 5 з 5
    3 тиж. тому
    ТОП ціна 750 дол за м2! Продаж 1 кім апартаментів з терасою в жк на Спортивній ,Сокільники Гарні 5-ти поверхові будинки ,закрита територія Буде комерція ! 5/5 поверх Дуже гарний краєвид , Дані апартаменти можна перевести в житло Секція Д Вже є фасад ! Індивідуальне електро опалення ,буде штукатурка та стяжка Здача на 2026 рік Площа 41,9 м2 Ціна 750$ за м2 Заг вартість 31500 дол Телефонуйте ,дуже хороша пропозиція !
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: